Wildlutscher Liksteen zoet, mais met klei Wildlutscher Liksteen zoet, mais met klei Wildlutscher Liksteen zoet, mais met klei Wildlutscher Liksteen zoet, mais met klei
Wildlutscher Liksteen zoet, mais met klei Wildlutscher Liksteen zoet, mais met klei Wildlutscher Liksteen zoet, mais met klei Wildlutscher Liksteen zoet, mais met klei
Wildlutscher Liksteen zoet, met mais
0 Review | Review toevoegen
zoete liksteen voor het lokken van zwartwild en roofwild

Artikelnummer

50-5-085

Verzendkosten

€ 6,50

€ 29,95
Prijs per stuk
Aantal: 
Bestellen
 

Wildlutscher Liksteen zoet, mais met klei
 

Deze variant van de speciale likstenen zijn donker gekleurd met natuurklei. Dit wordt gebruikt voor camouflage en voor gebieden waar het wild erg voorzichtig is met lichtgekleurde stenen. of dat het handig is met bv voorbijgangers, zodat het minder opvalt. 

De belangrijkste doelgroep zijn edelherten, moeflons, reeën, damherten, sikaherten, gemzen, maar ook wilde zwijnen (ze gebruiken echter het liefst de speciale suikermaïsliksteen). Door de uitzonderlijke hardheid is een levensduur van weken gegarandeerd. Langdurige en intense geur zorgt voor een magnetiserend effect. Wild wordt over lange afstanden gelokt en gebonden. De Wildlütscher liksteen is een vast aanspreekpunt voor wild in de omgeving. Omdat er niet elke dag gevoerd hoeft te worden, heerst er rust in het gebied, wat een blijvend effect heeft op het jachtsucces. Om de levensduur van de likstenen te verlengen, raden we aan om ze te beschermen tegen regen en ze af te dekken met bijvoorbeeld een plank.

 

Kenmerken:

lange levensduur (enkele weken, vanwege de hardheidsgraad)
langdurige, intense geur en smaak, zorgt voor een magnetiserend effect
bindt en stuurt het wild
wekenlang heb je een constant contactpunt voor het wild in de omgeving (zonder je zorgen te hoeven maken over constant beweging)
Rust in het veld
donkere kleur voor camouflage
Gewicht: 3 kg
Diameter: 160mm
 

Samenstelling: Maïskorrels, suiker, natuurlijke kaolienklei

dragermateriaal glucose

 

Bevestiging: aan een boom: met een 180 schroef + M20 ring, - met een touw of ketting / aan een boomsteun: - met een ijzeren staaf / aan een paal met dak (aanbevolen!)

 

Beschermen tegen direct regenwater, bijv. met een plank 
 

Hoogte: 0,80 -1,20 m zeugen, 1,20 m reeën, 1,20 -1,40 m damherten, 1,20 - 1,60 m edelherten
 

Doel: Aanvullend diervoeder/lokmiddel voor wilde dieren

 Analytische bestanddelen: as 18,32%, gehalte aan vreemd eiwit 4,75%, gehalte aan vreemde vezels 0,44%, ruw vet en olie 1,55%, calcium 0,056%, fosfor (P) 0,15%, magnesium (Mg) 0,057%, natrium (Na) 6,93%, kalium (K) 0,44%, droge stof 95,13%
 

Bij het gebruik van aas en aas moeten de jachtvoorschriften van de respectievelijke landen of de respectievelijke deelstaten worden nageleefd.

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.